VI Forum Rozwoju Mazowsza – 7-8 października, Stadion Narodowy

25/09/2015

 

Zachęcamy do udziału w VI Forum Rozwoju Mazowsza – konferencji promującej nowy okres programowania funduszy unijnych na lata 2014-2020. Tegoroczna edycja Forum Rozwoju Mazowsza, poświęcona będzie szeroko pojętej innowacyjności.

Spotkanie ma na celu popularyzację innowacyjności i przedsiębiorczości w województwie mazowieckim. Podczas dwóch dni wydarzenia, zaprezentowane zostaną osiągnięcia, których udało się dokonać przy wsparciu funduszy unijnych z poprzedniego okresu programowania, w tym duże inwestycje infrastrukturalne. Uczestnicy zdobędą informacje na temat nowej perspektywy unijnej a  także najlepszych zagranicznych praktyk, które warto zaimplementować w przyszłości.

 

Program spotkania:

http://forumrozwojumazowsza.pl/program/

Wśród wystawców i gości znajdą się przedsiębiorstwa i organizacje związane z nowoczesnymi kampusami, Smart City, R&D, innowacjami społecznymi, finansowaniem innowacji, startupami oraz polskimi produktami. Oprócz elementów o charakterze konferencyjno-wystawienniczych na uczestników wydarzenia czekają także warsztaty i sesje networkingowe, inspirujące do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

 

Rejestracja:

http://forumrozwojumazowsza.pl/rejestracja/

 

UWAGA!!! Udział w wydarzeniu możliwy jest tylko po okazaniu wydrukowanego biletu.