Dzień targowy na stoisku informacyjnym

19/03/2016

 

Nasz dzień targowy zaczyna się od 8.30 – jeszcze zanim wejdą zwiedzający ( dla nich targi zaczynają się o 9.30) nasi wystawcy muszą wzmocnić się kawą : codziennie nasze hostessy robią ich setki!

Kolejne godziny to nieustanne rozmowy promujące polski przemysł kosmetyczny. Udzielamy wszelkich informacji w wielu językach kupcom poszukującym polskich producentów, wręcz odprowadzamy ich na stoisko, którego szukają a nawet  służymy pomocą tłumaczeniową.

Nasze hostessy rozdają przez cały czas nasze torby z katalogami, a dzięki hojności wystawców, również z kosmetykami.

Nie zapominamy o dziennikarzach : w Centrum Prasowym cały czas monitorujemy dostępność do materiałów promujących Polskę jako kraju partnerskiego Cosmoprof 2016 i pokazujących siłę polskiej branży kosmetycznej. Nie ma dziennikarza, czy to prasowego czy telewizyjnego, który wyszedłby bez naszej torby z katalogiem i kosmetykami.

W rozmowach z szefostwem targów, podkreślając siłę tegorocznego wystąpienia polskich eksporterów na Cosmoprofie,  staramy się uzyskać jak najlepszą powierzchnię na rok następny i jak najlepsze warunki współpracy.

Dzień targowy kończy się około 18.30 – ci którzy chcą dotrzeć do centrum Bolonii już wiedzą, że najwygodniej skorzystać z polskiego autobusu, który staje pod samymi targami (wejście główne od Piazza Costituzione). Zawsze roześmiany Filippo dowiezie wszystkich pod samą stację Bolonia Centrale i wróci po następnych pasażerów. A nasza hostessa rozda ulotki i zaprosi na dzień następny na godzinę 9.00 na przystanek przy stacji Bologna Centrale.