Cosmoprof Asia 2017 z wyraźnym polskim akcentem

18/11/2017

 

Dobiegły końca targi Cosmoprof Asia (15-17.XI). Wśród firm kosmetycznych z całego świata na powierzchni 351,5 m2 swoje produkty zaprezentowało także 23 polskich wystawców sekcji polskiej organizowanej przez Polcharm na tych targach od 2009 roku:
Arkana Cosmetics, Bell P.P.H.U., Bielenda Kosmetyki Naturalne, Blux Cosmetics, BodyBoom/ Xrocket, Bohoboco, Clochee, Coloris, D’Alchemy, Farmona, Floslek, Glov/ Phenicoptere, HEAN, Herla/ Pol-skór, MCR Corporation, Nacomi Natural Cosmetics, New Anna Cosmetics, Paese/ Euphora, Quiskin, Resibo/ Betley, Silcare, Theo Marvee, Yasumi. Oto relacja zdjęciowa.

Targi Cosmoprof Asia przez wielu producentów postrzegane są jako brama prowadząca do posiadających ogromny potencjał ludnościowy krajów Azji i Pacyfiku. To znakomita platforma do nawiązania kontaktów B2B pomiędzy kupcami ze Wschodu i Zachodu oraz okazja do zapoznania się z nowościami kosmetycznymi z całego świata. Polcharm zaproponował ją polskim producentom już 8 lat temu a obecnie staje się ona obowiązkowa dla tych firm, które działają już bądź myślą o ekspansji na rynki azjatyckie.

Najważniejsze informacje o targach: https://polcharm.com.pl/pl/event/cosmoprof-asia-hong-kong/