Trzy najbliższe targi online

5/10/2021 Targi takie mają szereg zalet. Zobacz poniżej niektóre z nich. We wpisie podajemy także terminy i koszty uczestnictwa.

 

Jeśli zostawiłeś nam swój adres email – dziękujemy, odezwiemy się wkrótce!

 

Przypominamy – targi wirtualne to przede wszystkim bezpieczeństwo, ale także:
  • Niższe koszty. Nie jest potrzebna rozbudowana obsługa stoiska, kupno stoiska oraz jego transport i rozłożenie na miejscu.
  • Targi są dostępne dla bardzo wielu kupców, które nie muszą osobiście zjawiać się w konkretnym miejscu. Przekłada się to na większą liczbę odwiedzających oraz możliwość zdobycia nowych klientów.
  • Wystawca ma możliwość przekazania informacji o firmie i produkcie lub usłudze w formie zdjęć, filmów, prezentacji, webinarów, czatu, które są atrakcyjne i wygodne dla odbiorców.
  • Można dzięki nim stworzyć bazę potencjalnych klientów, np. zachęcając do zapisów do newslettera czy do obserwacji w mediach społecznościowych.
  • Wystawca ma dostęp do statystyk, więc może przeanalizować, które treści i produkty były dla zwiedzających najatrakcyjniejsze.

 

Beauty Online Trade Show  (01-07.XI.2021, Kuala Lumpur) /powered by Informa Malaysia – cena 2000 USD
Brand Connect (08-10.XI.2021, London) / powered by Professional Beauty  – cena w zależności od pakietu 495 USD/ 975 USD / 1 950 USD
Cosmoprof Digital Asia Week 2 (08-16.XI.2021; Honk Kong) / powered by Cosmoprof – cena pakiet standardowy 2.700 USD (limitowana ilość promo 2.099 USD)