SPECJALNA EDYCJA TARGÓW COSMOPROF ASIA 2022 ODBĘDZIE SIĘ W SINGAPURZE

17/3/2022

 

Organizatorzy, BolognaFiere Group i Informa Markets, ogłosili, że targi Cosmoprof Asia 2022 zostaną przeniesione z Hongkongu do Singapuru, w dniach 16-18 listopada 2022 r. na terenie Singapore Expo jako edycja specjalna.

Decyzja ta została podjęta po szerokich dyskusjach z liderami biznesu, wystawcami i partnerami, którzy przyczynili się do sukcesu wydarzenia na przestrzeni lat. Obecne ograniczenia wjazdu do Hongkongu oznaczają potencjalne zakłócenia zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających Cosmoprof Asia w listopadzie, ponieważ przyjazdy do Hongkongu podlegają ograniczeniom związanym z kwarantanną.

W związku z tym narodził się projekt zorganizowania Cosmoprof Asia 2022 w Singapurze. To najważniejsze wydarzenie kosmetyczne w Azji, od 25 lat silnie wspierane przez wiodących światowych dostawców kosmetyków, będzie kontynuować swoją misję „Łączenia wszystkich sektorów branży kosmetycznej w regionie Azji i Pacyfiku”. Dzięki temu, że targi odbędą się w tym samym terminie 16-18 listopada, wystawcy i odwiedzający z całej Azji i świata będą mogli lepiej zaplanować swój przyjazd na 2022 r.