Register Form

Please fill up the form below:

Anna Godek

Dyrektor Zarządzająca/ Wydawca

Niemal od samego początku swojej kariery zawodowej związana z branżą kosmetyczną. W latach 1989-1998 pełnomocnik i dyrektor odpowiadający za produkcję w Chantal (kosmetyki dla salonów fryzjerskich). Od 1998 roku do chwili obecnej właściciel i dyrektor zarządzająca Polcharm. Wyłączny przedstawiciel na Polskę bądź agent handlowy najważniejszych imprez wystawienniczych branży kosmetycznej na całym świecie Intercharm (Rosja), Intercharm Professional (Rosja), Intercharm (Ukraina), Cosmoprof (Włochy), Cosmoprof Asia (Hong Kong), Cosmobeauté (Myanmar, Malezja, Tajlandia, Indonezja, Wietnam), Beyond Beauty ASEAN (Tajlandia), Cosmopack New York (USA), Saudi Health & Beauty (Arabia Saudyjska).

W latach 2004-2007 organizator i dyrektor zarządzająca projektem w ramach Polmedia Expo Sp. z o.o. corocznej edycji Międzynarodowych Targów Perfumerii i Kosmetyki INTERCHARM POLSKA, wówczas największej imprezy branży kosmetycznej w Europie Środkowej (240 wystawców).

Redaktor naczelna i wydawca pism branży kosmetycznej:
TOP PROFESSIONAL (wcześniej YOU Professional)– kwartalnik modowy branży fryzjerskiej ukazujący się od roku 2005 do 2013.
COSMETIC REPORTER – wydawany nieprzerwanie od 2006 roku kwartalnik branżykosmetycznej skupiony na promocji eksportu polskiego przemysłu kosmetycznego .

Absolwentka Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej (magister inżynier). Uzupełniająco – Podyplomowe Studia Administrowania Funduszami Unijnymi (SGH).

Adriana Jakubowska

Redaktor Prowadząca Cosmetic Reportera/ Kierownik Projektu

Od roku 2013 jest redaktor prowadzącą magazynu branży kosmetycznej „Cosmetic Reporter”, a także koordynatorem projektów wystawienniczych firmy Polcharm. Absolwentka Magisterskiego Dziennego Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracowała jako redaktor działu krajowego i zagranicznego w kanale informacyjnym Polsat News. Następnie rozwijała umiejętności z zakresu Białego Wywiadu jako metody gromadzenia i przetwarzania informacji o osobach i firmach oraz Zarządzania w sytuacjach kryzysowych w firmie konsultingowej Niemczyk i Wspólnicy, współpracującej z krajowymi i międzynarodowymi korporacjami oraz instytucjami.

Agnieszka Godek

Redaktor rubryki KOSMETOLOGIA  w Cosmetic Reporterze

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (mgr kosmetologii) oraz Wydziału Przyrodniczo-Technicznego Uniwersytetu Opolskiego (mgr biotechnologii). Jest także licencjonowaną pielęgniarką oraz dietetykiem. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu SPA&Wellness oraz liczne kursy i szkolenia związane z medycyną estetyczną i kosmetologią. Równolegle odbywała praktyki w wielu szpitalach. Jest autorką zarówno prac naukowych, jak i ciekawych porad kosmetycznych, które zostały opublikowane w czasopismach kobiecych. Należy do tych szczęśliwców, dla których codzienna  praca jest pasją.

Obecnie zarządza i pracuje jako kosmetolog-dietetyk w Akademii Urody Perfect You w Warszawie.

Anna Piekut

Autorka rubryki OPAKOWANIA w Cosmetic Reporterze

Marketer z zawodu i zamiłowania. Ukończyła Wydział Zarządzania o specjalności Marketing na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz liczne kursy i szkolenie z zakresu tematyki marketingowej.

Marketingiem zajmuje się od blisko 7 lat. Zdobyła bogate doświadczenie w takich branżach jak wyposażenie wnętrz, FMCG, budownictwo. Obecnie pracuje w firmie Politech Sp. z o.o., w której jest odpowiedzialna za działania promocyjne firmy.

Monika Krzyżostan

Autorka rubryki TECHNOLOGIE w Cosmetic Reporterze

Mgr chemii kosmetycznej, kosmetolog. Od 4 lat związana z sektorem badawczo-rozwojowym przemysłu kosmetycznego. Prowadziła badania nad skutecznością działania kwasu hialuronowego na skórę oraz nad uwalnianiem peptydów z różnych formulacji kosmetycznych. Doświadczenie zawodowe zdobyła na stanowisku technologa w działach R&D firm kosmetycznych i farmaceutycznych. Zajmowała się również personalizacją składu kosmetyku. Opracowała szereg receptur kosmetycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry klientów. Dziennikarka, redaktor portalu branżowego, autorka wielu publikacji naukowych i branżowych.

Obecnie Główny Technolog w Laboratorium Kosmetycznym AVA. Jej pasją jest łączenie wiedzy z zakresu dermatologii i najnowocześniejszych rozwiązań przemysłu kosmetycznego.

Marcin Szymański

Redaktor rubryki DOTACJE  w Cosmetic Reporterze i działu DOTACJE EU na stronie www.polcharm.com.pl

Był autorem cyklu artykułów na temat dotacji unijnych zamieszczanych w Cosmetic Reporterze i na naszej stronie internetowej. Współpracował z redakcją przy opracowaniu aktualności w tym zakresie.
Był twórcą i właścicielem firmy doradczej A & M CONSULTING GROUP, która zajmuje się doradztwem w pozyskiwaniu funduszy unijnych, zarządzaniem projektami i łączeniem partnerów na linii nauka – gospodarka.

Dziękujemy Panie Marcinie.
Branża kosmetyczna